Már saját Half Life, Portal vagy Dota 2 figurákat is nyomtathatunk magunknak

2017. szeptember 29.
4.2371
Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Maniac profilja, adatai
Maniac
Izgalmas megállapodást kötött a napokban a Valve és a Shapeways csapata, aminek köszönhetően a rajongóknak a jövőben lehetőségük nyílik arra, hogy saját figurákat nyomtattassanak a Valve legismertebb sorozataiból.
 

A Shapeways ugyanis nem kisebb dolgot kínál, minthogy megadja a lehetőséget a fanatikusoknak arra, hogy honlapjukon keresztül kiválasszák kedvenc figuráikat, melyeket ők egy 3D nyomtató segítségével kinyomtatnak, és el is postázzák azt a megrendelő számára.

A 3D-nyomtatott merch termékek között pedig a Valve partnerségének hála olyan ismert sorozatok jellegzetességei közül válogathatunk majd a későbbiekben, mint a Half Life, a Portal, a Dota 2, a Team Fortress 2 vagy a Counter Strike: Global Offensive.

A Shapeways egyébiránt rögtön be is mutatott két rendelhető terméket, amelyeket viszont aranyáron mérnek, így például egy béna Portal nyakláncért 60 eurót számláznak - ez 18 ezer forint -, míg egy miniatűr, alig 6 centiméteres Dota 2 figuráért 30 eurót kérnek.
3 hozzászólás

totyak

8 éve, 4 hónapja és 20 napja

Mázli, hogy nem vagyok figura rajongó, mert máskülönben fájna a szívem. szépek ezek azért. Nyilván speckó 3D nyomtató kell az ilyenhez, nem az a vacak, amit a MM-ban kapni.

válasz erre

WarriorAutobot

8 éve, 4 hónapja és 20 napja

Hát kösz, de ennyiért biztos nem venném meg!

válasz erre

muki

8 éve, 4 hónapja és 20 napja

Igen drágák. Ennél sokkal jobb dolog a tömeggyártás. mosolygó smiley

válasz erre
 
legutóbbi hozzászólások