Kiegészítőt kap az Earth Defense Force 2017

2010. szeptember 18.
1.9271
Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Scal profilja, adatai
Scal
Kiegészítőt kap az Earth Defense Force 2017, jelentette be a 3DPublisher.
 

Az eredetileg Xbox 360 exkluzív játékot, ezúttal kiadják a Sony konzoljára is. A megjelenés 2011 második negyedében várható, a hivatalos cím viszont már meg van. Az alany az Earth Defense Force: Insect Armageddon névre fog hallgatni. A hír leginkább azért meglepő, mert a játék híresen rossz volt, mind történetvezetése, irányítása, játszhatósága miatt és grafikai téren is erős hiányosságokkal küszködött.

A legtöbb szaksajtó lesújtó véleményt mondott róla, és rendre kevés pontszámot adott rá. A legtöbben - ha valamire fogadni kellett volna - életükben nem gondolták volna, hogy pont ehhez a játékhoz készítenek majd kiegészítőt. De Murphy törvényei mindig is jól működtek bolygónkon, úgyhogy akinek bejött az - immáron több mint három éve napvilágot látott - első rész, az hamarosan megint alámerülhet az akcióban. A jövőbeli védelmi erő egyik katonájaként kell helyt állnunk a Föld megmentésében. Az aktuális világvége ezúttal rovarok formájában jön el, úgyhogy elképzelhető hogy egy kis Starship Troopers felhangja is lesz a dolognak. A készítők több mint 150 fegyvert ígérnek, 3 szereplős cooperative kampány - liveon játszható - és 6 szereplős cooperative survival módot.

A játék jövő tavasszal érkezik Xbox 360-ra, valamint PlayStation 3-ra.
4 hozzászólás

Scal

16 éve, 1 napja

Direkt ezért kukáztam ki. Szerintem emögött valami olyasmi áll, hogy nem volt jobb ötletük, és ezt mégis valamennyire ismerik - én idehaza nem találkoztam vele, bár nem ismerem az EVM teljes kínálatát. De vettem már sokkal rosszabbakat is - egy ezresért bármikor kipróbálnám röhögő smiley Már maga ez a kép is, epic ezzel a rengeteg hangyával. Mint egy B-múvi.

válasz erre

Shade

16 éve, 1 napja

Én sem hallottam róla. Jó híres...röhögő smiley

válasz erre

[Tiltott felhasználó!]

16 éve, 1 napja

[Tiltott felhasználó!]

totyak

16 éve, 1 napja

Na erről a játékról sem hallottam még, de ezekszerint jobb is. Mindenesetre meglepő, hogy egy bukott játékot tovább nyomnak.

válasz erre
 
legutóbbi hozzászólások