Két harcos küzdelmét láthatjuk a Street Fighter 6 új előzetesében

2023. március 15.
5.0221
Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Botyi profilja, adatai
Botyi
A Capcom közzétett egy friss videót, amely egy mérkőzést mutat két karakter, Zangief és Marisa között, a meccs a szokásos, rövid, három körös formátumban zajlik, de elég jó képet kaphatunk arról, hogy a két harcos hogyan is mozog.
 

Míg Zangief gyakorlatilag ősidők óta ismert és a Street Fighter 6 egyik visszatérő karaktere, addig Marisa vadonatújnak számít, korábban még sosem tűnt fel a sorozatban. Úgy írták le, hogy ő egy ékszertervező Olaszországból, aki az ókori görög harcosok felmenőinek vallja magát és hosszú végtagjait használja, hogy lassú, mégis hatalmas ütéseket mérjen az ellenfelére.

A hatalmas Zangief, a hivatásos birkózó megtartja védjegyének számító dobásait az új játékban és friss mozdulatokat is felvesz, ezek közül néhány biztosan közönségkedvenc lesz. Nemrég azt is megtudtuk, hogy Hikaru Takahashi japán színésznő csatlakozott a játékhoz bevezetett Real-Time Commentary funkció kommentátoraihoz.

Nézd nagyban ezt a videót!



3 hozzászólás

Ronalddo

2 éve, 5 hónapja és 19 napja

Egész jól hozza a játék eddig az elvártat.

válasz erre

fighterlaci

2 éve, 5 hónapja és 20 napja

Frankón várom már. mosolygó smiley

válasz erre

VaPe

2 éve, 5 hónapja és 20 napja

Ütős! Szó szerint! mosolygó smiley

válasz erre
Street Fighter 6
23.990 Ft-tól
kövesd a játékot!
 
legutóbbi hozzászólások