Július 10-én mutatkozik be a következő PS4-es Yakuza-játék

2019. június 25.
6.0621
Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Maniac profilja, adatai
Maniac
Most, hogy a Judgment őrülete lassan lecsengőben van, a Sega és a Yakuza Team nekiláthat a következő projekt szellőztetésének, ezzel pedig a legfrissebb hírek szerint nem is váratják meg túl sokáig a rajongókat.
 

Olyannyira nem, hogy a Sega tervei szerint július 10-ig kell várnunk arra, hogy bemutatkozhasson a következő PS4-es Yakuza-játék, amiről egyelőre gyakorlatilag még semmiféle konkrét információnk sincs a létezésén kívül.

Amire azonban mérget vehetünk, hogy bármilyen címmel is érkezzen az új Yakuza, nem azért készül, hogy drasztikusan megreformálja az ismert japán sorozatot, noha nem is ezért szerettük annyira egyik alkotást sem a korábbiakban.
4 hozzászólás

totyak

6 éve, 5 hónapja és 27 napja

Nekem valahogy úgy tűnik, mint ha mindig terítéken lenne valami Yakuza játék röhögő smiley Pedig nem is igazán követem nyomon, csak itt olvasgatom a híreket.

válasz erre

Mordorer

6 éve, 6 hónapja és 1 napja

Nagyszerű. Lassan el kéne kezdenem az első részt. röhögő smiley

válasz erre

zender

6 éve, 6 hónapja és 1 napja

Nagyon pörgetik most ezt a szériát!

válasz erre

muki

6 éve, 6 hónapja és 1 napja

Kíváncsian várjuk mosolygó smiley

válasz erre
 
legutóbbi hozzászólások
 
marco profilja