Bemutatták ugyanis az első olyan Mini-ITX méretű megoldásaikat, melyek az ECO család összes jó tulajdonságát ötvözték az Intel Braswell széria előnyeivel. Az MSI N3050I ECO, N3150I ECO és N3700I ECO névre keresztelt újdonságokhoz ugyanis nem kell külön processzort vásárolni, hiszen modelltől függően kettő, illetve négymagos Celeron és Pentium megoldások várják a vásárlókat.
Az MSI N3050I ECO egy kétmagos Intel Celeron Dual-core (2.16GHz) megoldással büszkélkedhet, míg az MSI N3150I ECO-ban egy négymagos Intel Celeron (2.08GHz) egység dolgozik. A legnagyobb teljesítményre pedig az MSI N3700I ECO képes, hiszen hozzá egy négymagos Intel Pentium (2.4GHz) tartozik.
Az alaplapok egyébként multimédiás egységekbe is remek választások lehetnek, hiszen alacsony energiaigényük mellett viszonylag komoly számítási kapacitásra képesek. Ezt a vonalat erősíti a hardveres 4K támogatás, valamint a HDMI és az USB 3.0 csatlakozók. Az árakról sajnos nem érkezett még információ.