Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
A Lepa neve sokaknak leginkább a felsőkategóriás tápegységek kapcsán lehet ismerős, azonban a gyártó egyik legújabb terméke nem az asztali gépeket kedvelők, hanem a hordozható masinákat birtokló felhasználók számára érkezik. A maximum 17 hüvelykes laptopokat befogadni tudó Lepa LEPAD S17 külsőre igen sok riválisához hasonlít, ám a vállalat két szempontra nagyon figyelt. Egyik természetesen a megfelelő hűtés biztosítása, melyet a 14cm-es ventilátor és a rácsos kialakítás segít.
A második dolog azonban már a multimédiás tartalmakat fogyasztók számára lehet érdekes, hiszen azon felül, hogy az új Lepa termék hűti hordozható gépünket, az átlagos beépített hangszóróknál jobb hangzást kínál. A megfelelő csatlakozók csatlakoztatása után ugyanis a két térhatású hangszóró és a beépített erősítő veszi át a sokszor gyenge gyári megoldások munkáját, ezzel pedig sokkal intenzívebb élményekkel gazdagodhatnak a tulajdonosok. A termék ajánlott ára 40 euró, vagyis nagyjából 13 000 Ft.
totyak
11 éve, 9 hónapja és 1 heteAmennyire tisztában vagyok ezekkel a mostani notikkal, szükséges is hozzájuk egy komolyabb hűtés. Annyira zsúfoltan vannak összeépítve és annyira nagy teljesítményt adnak le, hogy egyszerűen forró levegő áramlik ki belőlük. Az meg hosszú távon nem egészséges.
zender
11 éve, 9 hónapja és 1 heteKicsit borsos az ára de nagyon dög lehet!🙂
kpal
11 éve, 9 hónapja és 1 hetegamer Noti alaptartozéka kell legyen .