Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Óriási akvizíciót intézett a Sony, ugyanis felvásárolták azt az Insomniac Games-t, akik a Ratchet and Clank franchise-ért, valamint a tavalyi sikerjátékért, a Spider-Manért is feleltek. Többnyire eddig is PS4-re fejlesztettek a srácok, ám néha-néha így is kacsintgattak más platformok irányába, azonban innentől csak és kizárólag a Sony bábáskodásával fognak fejleszteni, ami azt jelenti a gyakorlatban, hogy akár sokkal nagyobb büdzsével is dolgozhatnak a jövőben.
Az infót a Kotaku dobta be, ellenben még nem tudni, hogy mivel készülnek. Egy ilyen beruházást követően viszont feltételezhetjük, hogy a cég képviseltetni fogja magát valamivel a PS5 rajtjakor – talán végre megvalósul a várva várt Ratchet & Clank 2 remake?
vape
6 éve, 10 hónapja és 1 heteJó döntés! 🙂
tommy
6 éve, 10 hónapja és 1 heteVárható volt, nem akarták őket elveszíteni. 🙂 Jó csapat, jó kiadónál.
totyak
6 éve, 10 hónapja és 1 heteGondolom ezek után kézenfekvő egy Pókember folytatás is.
warriorautobot
6 éve, 10 hónapja és 6 napjaSzerintem nagyon jól járnak velük! 🙂
tommy
6 éve, 10 hónapja és 6 napjaVagy inkább több. 🙂