Egy ideig fejlesztés alatt állt a Guitar Hero 7

2012. december 06.
1.5471
Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Maniac profilja, adatai
Maniac
Az Activision a tavalyi esztendőben hivatalosan is elkaszálta a Guitar Hero-sorozatot, így a sokak által várt hetedik rész már soha nem jelenhetett meg, de a Kotaku közelebbről meg nem nevezett forrásai szerint a törlés előtt javában zajlottak a fejlesztési munkálatok.
 

Egy a nevét nem vállaló valamikori fejlesztő ugyanis elmondta, hogy a Vicarious Vision már a munkálatok közepén járt a törlés idején, és a fejlesztés finoman szólva is katasztrofális környezetben zajlott, ami elsősorban annak volt köszönhető, mert szerették volna alaposan megújítani a szériát.

Az illetékesek ugyanis azt tervezték, hogy egy új hardvert vezetnek be a Guitar Hero 7-hez, ami egy hathúros gitár lett volna, de nem egy igazi gitár, hanem annak egy érdekes átgondolása, ami egy extra gombbal és húrokkal is rendelkezett.

A források szerint az új műanyag hangszer prototípusa el is készült, de olyan drága lett volna az előállítása költsége, hogy inkább elvetették az ötletet, és nem kizárt, hogy az Activision éppen ezért is döntött a törlés mellett.
1 hozzászólás

csirkee

13 éve, 7 hónapja és 22 napja

hát ezt kicsit elszámolták...

válasz erre
 
legutóbbi hozzászólások
 
Botyi profilja