Egy hiba miatt 10%-os áron lehetett Razer termékhez jutni!

2013. április 22.
4.4061
Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
marco profilja, adatai
marco
Néhány perce fontos Media Alert érkezett a Razer sajtóosztályától, amelyben felhívják az esetleges vásárlók figyelmét egy nagyon fontos hibára, valamint annak korrekt rendezésére.
 

Ha a napokban vásároltál, vagy terveztél vásárolni valamilyen Razer terméket, mindenképp olvasd el az alábbi felhívást, amelyet szóról szóra közlünk!

Nyilatkozat az online Razer vásárlásokkal kapcsolatos jogosulatlan 90%-os kedvezménykódokról
A következő nyilatkozatot Min-Liang Tan, a Razer társalapítója, vezér- és kreatívigazgatója adta ki FaceBook oldalán:

Néhány nappal ezelőtt egy, az angol Razerzone boltba 90%-os kedvezményt biztosító kuponkód virálissá vált, és emiatt néhány óra leforgása alatt több ezer rendelés futott be hozzánk. Ezt a kupont a Razer nem engedélyezte, és nem hagyta jóvá, azt egy harmadik fél hozta létre, hogy tesztelje a webshopunk kosarát (és eddig - számunkra ismeretlen módon - a rendszerünkben maradt). Amikor ezt felfedeztük, leállítottuk a honlapunkat, amíg rájöttünk, hogy mi is történt.

Miközben meglenne a jogi lehetőségünk, hogy a rendeléseket törvényesen töröljük, a Razer-nél mindig is azt vallottuk, hogy az ügyfél az első, és ebben az esetben úgy döntöttünk, hogy tiszteletben tartjuk a Razer rajongók jogosulatlan kóddal leadott megrendeléseit, lehetővé tesszük a számukra, hogy a termékből egy-egy darabot saját használatra megvásároljanak. Sajnos mivel a termékeket jóval a költségek alatt értékesítjük, a rendelések teljesítése valószínűleg őrületes veszteséget fog okozni, ami - lévén kis cég vagyunk - fájdalmas lesz a számunkra, de a közösség számára megfelelőt szeretnénk tenni.

Az azonos termékből egynél többet tartalmazó rendelések esetén mindenki számára lehetőséget biztosítunk, hogy minden egyes rendelt termék első darabjára megkapja a 90%-os kedvezményt, de azonos termékek esetén a továbbiakra már nem jár a kedvezmény. Célunk, hogy a rajongóink, a játékosok és a közösség számára megfelelő módon járjunk el, nem pedig az, hogy a viszonteladók, vagy az ebből profitálni akaró vásárlók kedvében járjunk. Ez nem "gaming", és mi nem ezzel foglalkozunk.

Szóval ez a tervünk. Bele fog telni néhány hétbe (egyes esetekben néhány hónapba) hogy ezeket a rendeléseket feldolgozzuk és kiszállítsuk - számos rendelés teljesítésével hátralékban vagyunk, és a nagy kereslet miatt e termékek gyártását meg kellett rendelni - ezért kérjük a vásárlóinkat, hogy legyenek velünk türelmesek. Elnézést kérünk mindenkitől, akinek bosszússágot okoztunk vagy összezavarták a hét angliai eseményei, és nagyra értékeljük mindenkinek a türelmét és köszönjük minden vásárlónk támogatását. A játék nem áll meg!
11 hozzászólás

teglasdavid

12 éve, 2 hónapja és 4 napja

Razer!Love ! röhögő smiley

válasz erre

Tardief88

12 éve, 11 hónapja és 1 napja

Vendég írta:
Azért kíváncsi lennék, VALÓJÁBAN mennyi megrendelés érkezett...
Én is pont erre gondoltam. Azt írják, hogy azonnal több ezer megrendelést kaptak, de azért akármekkora gyártó i elég nagy kiadás lenne több ezer gyakorlatilag ingyen terméket kiadni a kezükből.

válasz erre

Vendég

13 éve, 2 hónapja és 21 napja

Azért kíváncsi lennék, VALÓJÁBAN mennyi megrendelés érkezett...

válasz erre

Raiden

13 éve, 2 hónapja és 21 napja

Szerintem meghackelték a boltot csak nem akarnak szennyest teregetni,mert esetleg olyan biztonsági résről van szó,amit nem lehet csak úgy megoldani.
Vagy marketingfogás.Vagy tényleg bal****ok voltak.röhögő smiley

válasz erre

marco

13 éve, 2 hónapja és 21 napja

rDAVE írta:
Durva, de tök jól kezelik, bár egy kis bűntudatot ébresztenek a vásárlókban. röhögő smiley
Azaz. Komoly marketing van a dolog mögött.mosolygó smiley

válasz erre

jezzahun

13 éve, 2 hónapja és 21 napja

óóó én is,de velem is történt már ilyen... 5 forintért vettem prototype játékot ps3-ramosolygó smiley na az duuuurva jó voltmosolygó smiley sajnos azóta eladtammosolygó smiley

válasz erre

rDAVE

13 éve, 2 hónapja és 21 napja

Durva, de tök jól kezelik, bár egy kis bűntudatot ébresztenek a vásárlókban. röhögő smiley

válasz erre

Vendég

13 éve, 2 hónapja és 21 napja

Az nagyon durva!mosolygó smiley

válasz erre

Vendég

13 éve, 2 hónapja és 21 napja

Lemaradtam.szomorú smiley

válasz erre

jezzahun

13 éve, 2 hónapja és 21 napja

akkor most 90% al olcsóbban vehetünk cuccosokat? akkor rendelek valamitmosolygó smiley

válasz erre

Vendég

13 éve, 2 hónapja és 21 napja

Az kemény!meglepett smiley

válasz erre
 
legutóbbi hozzászólások