Bemutatkoztak az új Toshiba L-sorozatú notebookok

2014. március 27.
1.7131
Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
petike737 profilja, adatai
petike737
A Toshiba nagyon széles palettán kínálja notebookjait a magyar vásárlók számára, hiszen az egyszerű gépektől elkezdve, a multimédiás és üzleti megoldásokon át egészen a gamer világig juthatunk el.
 

Az új L-sorozatú notebookok a multimédiás vonalt erősítik, ám teljesítményüknek köszönhetően a multimédiás vonal mellett az üzleti szféra is ki tudja használni a készülékeket. A képernyőméret terén a 15,6 hüvelykes megoldással érkező Satellite L50/L50D páros és a 17,3 hüvelykes megjelenítővel érkező Satellite L70 áll a vásárlók rendelkezésére. A felbontás terén mindkét méretnél a HD és a Full HD opció áll rendelkezésre.

A kisebbik modelleknél választani lehet a 4. generációs Intel processzorok és az AMD új megoldásai közül, míg a nagyobbik változatnál az Intel családjából válogathatunk. A grafikus kártyák terén a beépített megoldások mellett az AMD R-sorozatú kártyái állnak a vásárlók rendelkezésére. Memória terén maximum 16GB-ot kérhetünk az eszközökbe, a multimédiás vonalat pedig a Skullcandy hangolással ellátott prémium sztereó hangszórók bővítik.
2 hozzászólás

Vendég

12 éve, 2 hónapja és 20 napja

Melyik széria a gaming náluk?

válasz erre

totyak

12 éve, 2 hónapja és 20 napja

Ezek már elég komoly kategóriába tartoznak. És szép is a kép alapján.

válasz erre
 

kapcsolódó hírek, cikkek

Nincsenek kapcsolódó cikkek.

 
legutóbbi hozzászólások