Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
A Cooler Master játékosoknak szánt vonalát magában foglaló CM Storm brand új tagot kapott, méghozzá egy olyan perifériát, melyre nagy szüksége van a játékosoknak. Ez nem lenne más, mint egy headset, ami a gyártó népszerű, Sirus néven ismert megoldásának rokona lenne, ezt pedig a Sirus C név is tükrözi. Noha a korábbi Sirus 5.1-es hangzást kínál, az újdonság felvéve 2.2-es hangzást nyújt.
A beépített USB-hangkártya és erősítő intenzív hangzásvilágot biztosít, így a játék mellett a multimédiás igények kielégítésére is tökéletesen alkalmas a Cooler Master újdonsága. A Sirus C a PC-s tábor mellett a konzolosok figyelmét is fel szeretné hívni magára, hiszen a mindössze 465 grammos termék az utóbbi csoport tagjainak is kiváló választás lehet. Az újdonság májusban kerül a boltok polcaira, méghozzá 27900 Ft-os ajánlott áron.
fantis6
11 éve, 9 hónapja és 1 napjanem rossz füles, és az ár érték arány sem rossz szerintem
vendeg
11 éve, 9 hónapja és 1 napjaJók a Sirusok, nekem most is az van!
csirkee
11 éve, 9 hónapja és 1 napjaEgyetértek. Ár-értékben nagyon jó. 🙂
totyak
11 éve, 9 hónapja és 1 napjaAmennyit én fülessel játszom (nagyon zavar, ha a fejemen van játék közben), annyiért nekem nem éri meg ilyesmit venni. De még fele ennyiért sem venném meg.