Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Hűséges társunk lesz a Star Wars Jedi: Fallen Order története során a főszereplő, Cal Kestis parányi kis droidja, BD-1, aki most egy konkrét külön kedvcsinálót kapott, hogy megismerjük még így a játék megjelenése előtt. Bár alapvetően látunk néhány snittet arról, miként fog szerepelni az alkotásban, de többnyire arra helyezi a hangsúlyt a játék, hogy miként hozták tető alá a droidot. Főként az okozott problémát a fejlesztők számára, hogy érzelmeket jelenítsenek meg rajta keresztül, majd végül fejmozdulatokkal és kutyaszerű cselekedetekkel oldották ezt meg.
Ezenfelül ahhoz hasonlították, ahogyan Cal Kastis hátán utazik, mint ahogyan Luke cipelte Yodát a Dagobah rendszerben. BD-1 akár át tudja fésülni majd a terepet a játékban, illetve életcsomagokat is tud szállítani, szóval hasznos kis társ lesz a kaland során.
muki
6 éve, 2 hónapja és 3 heteDe jó lesz ez a játék! 🙂
ronalddo
6 éve, 2 hónapja és 3 heteForma! 😄
petrovicsz
6 éve, 2 hónapja és 3 heteSzerintem korlátozni kéne hogy ki alkot új karaktereket. Cuki de a filmben nem látni ilyet. Engem ez zavar kicsit.