Az első The Sims 4 képek és információk?

2013. augusztus 16.
4.1101
Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Maniac profilja, adatai
Maniac
Egyelőre még csak pletyka szintjén, de felbukkantak a világhálón az első részletek és mellé az első - kissé még rossz minőségű - képkockák a The Sims 4-ről, amelyekkel kapcsolatban a nyakunkat mernénk tenni arra, hogy az Electronic Arts a gamescom 2013-ra szánta őket.

A képeket a hír végére szúrtuk be nektek, az információkat pedig máris közöljük, de előre szólunk, hogy forradalmi újdonságokat ne várjatok, mert a jelenlegi álláspont szerint ezúttal csak egy újabb The Sims-játék készül.

A befutott információk alapján ugyanis újdonságként lett kiemelve, hogy sokkal intelligensebb és lényegesen érzelem-gazdagabb simeket készíthetünk magunknak a játékban, akik az intelligencia terén komoly fejlődésen mentek át. Ennek köszönhetően karaktereink sokkal valószerűbben és sokkal természetesebben mozognak és cselekednek majd, de segítségével a The Sims 4-ben élhetjük át első alkalommal, hogy virtuális másaink kifejezzék érzelmeiket. Simjeink érzelmi állapota - amiket események, emlékek, de akár egy ruha is kiválthat - ráadásul a többi simre is hatással lesz.

Információink szerint a The Sims 4-ben új szintre emelkedett a Create A Sim opció is, de az építkezés is sokkal intuitívabb és sokszínűbb lett, mint valaha, így az új, szoba-alapú Build Mode-nak köszönhetően álmaink otthonát is megvalósíthatjuk, immáron határok nélkül. Ezen felül kiderült, hogy a játékban ismét nagy szerepet kap a szomszédság, de gazdag jutalmakban is részesülünk céljaink elérésekor, ami pedig a legjobb, hogy minden egyes alkotásunkat - például házunkat - megoszthatjuk majd másokkal, így akár egy barátunk is le tudja tölteni magának az általunk készített építményeket.

Nem akarunk vészmadarak lenni, de egyelőre semmi forradalmi újdonságra sem bukkantunk a fentiekben... FIFA-effektus?

Az első The Sims 4 képek és információk? - 2. kép


Az első The Sims 4 képek és információk? - 3. kép

The Sims 4-ről, amelyekkel kapcsolatban a nyakunkat mernénk tenni arra, hogy az Electronic Arts a gamescom 2013-ra szánta őket.'>
11 hozzászólás

juhaszandor

12 éve, 9 hónapja és 1 napja

Nekem ez ugyanolyan, mint a harmadik rész röhögő smiley

válasz erre

Alice

12 éve, 9 hónapja és 12 napja

valahogy nekem olyannak tűnik mint az előző rész, fölös pénz kiperkálás, még az ú móddal is, az előzőre dobhattak volna egy patct és kész badabumm tsss

válasz erre

ramo007

12 éve, 9 hónapja és 12 napja

wáááóóóóóóóóóóóóóóóó meglepett smileymosolygó smileymosolygó smileymenő smiley

válasz erre

Lac

12 éve, 9 hónapja és 14 napja

Szeretem nagyon a The Sims szériát, viszont tényleg nincs sok értelme újítások nélkül kiadni. A második rész nagy dobása a teljesen háromdimenzióssá vált játéktér volt, míg a harmadik a bejárható szomszédságot és a várost hozta be. Kiegészítőkkel tökéletesen elvan vele az ember, és igazából nem is tudom, hogy mit lehetne rajta fejleszteni.

Oké, a grafikára ráfér egy ráncfelvarrás, a képeket elnézve azonban ezt nem kapjuk meg. Mivel a célcsoport inkább a fiatalabb, sok esetben egy egyszerű laptoppal rendelkező korosztály, így nem teheti meg az EA, hogy CryEngine-t pakol alá.

A mesterséges intelligencia is lehetne jobb, azonban ha szabad akaratot kap a simünk, akkor mi miért is vagyunk ott?

Az átszabott build mode talán azt takarja, hogy immár nem lesz "négyzetezés" a játékban, tehát például egy szobalámpát oda pakolunk, ahova akarunk, akár egymásra stócolhatjuk őket satöbbi. Megfelelő fizikával ez remek lenne, már látom, ahogyan egymásra dobált díszekből valaki barikádot épít. Ha ez megvalósulna, akkor a megújított mesterséges intelligencia takarhatja azt, hogy a simünk nem fogja összepisilni magát azért, mert egy objektum elzárja az útját a wc-felé, hanem megkerüli/arrébb rakja azt.

A házmegosztós-dolog is jó, hiszen a Sims valóban egy közösségi játék, azonban ez nem annyira nagy újdonság, hogy új részt kelljen kiadni csak emiatt.

Konklúzió? Ha a build-mode valóban nagy átalakuláson megy át, akkor van értelme az új résznek, egyébként valóban csak pénzlehúzásról beszélünk.

válasz erre

Vendég

12 éve, 9 hónapja és 14 napja

60 ezret nem adok ki egy játékra inkább letöltöm

válasz erre

AngryKnight

12 éve, 9 hónapja és 15 napja

nekem elég volt a sims 3 is nyelvnyújtó smiley azzal a sok kiegészítővel nyelvnyújtó smiley

válasz erre

totyak

12 éve, 9 hónapja és 15 napja

Ha már itt a Fifa felmerült, meg kell említeni, hogy ugye EA cím mindegyik, tehát nem is nagy csoda, hogy nem lesz újdonság.

válasz erre

kokasbalazs

12 éve, 9 hónapja és 15 napja

ezzel elég sokat fogok játszani a megjelenik ! mosolygó smiley

válasz erre

Vendég

12 éve, 9 hónapja és 15 napja

Ú remélem jobb lesz mint a sims 3 !!!!!!!!!

válasz erre

rDAVE

12 éve, 9 hónapja és 15 napja

Hát ez valóban eléggé Fifa sorsra jutottnak néz ki, de azért még reménykedem, hogy nagyobb újdonságok lesznek a végére.

válasz erre

[Tiltott felhasználó!]

12 éve, 9 hónapja és 15 napja

[Tiltott felhasználó!]

The Sims 4
nincs ár
kövesd a játékot!
 
legutóbbi hozzászólások