Az Assassin's Creed Valhalla sztorijában Ragnar Lothbrok már évek óta halott

2020. augusztus 29.
6.3231
Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
WickedSick profilja, adatai
WickedSick
Így első blikkre mi jókora kihagyott zsugának érezzük, de meglátjuk még, mit hoznak ki a fejlesztők abból az alapvetésből, miszerint az Assassin's Creed Valhallában már a sztori kezdetétől halott Ragnar Lothbrok.
 

Talán sokatoknak nem kell bemutatni eme történelmi figurát, akit a legnagyobb vikingként is szokás emlegetni, ha máshonnan nem, akkor talán a Vikingek sorozatból ismerős lehet. Egy friss gameplay videó berkein belül megerősítették, hogy a játék sztorijához mérten már évekkel megtörtént Ragnar legendás halála, amikor kígyók közé hajították.

Kár, mindenképp kár, hiszen megannyi rajongó reménykedett benne, hogy Ragnar hasonló mentor lesz a főszereplő számára, mint mondjuk Feketeszakáll Edward Kenway számára, de sajnos ez most kimarad.

Nézd nagyban ezt a videót!



4 hozzászólás

Patrik94

5 éve, 2 hónapja és 8 napja

Vajon mi lehet az oka? meglepett smiley

válasz erre

VaPe

5 éve, 2 hónapja és 8 napja

Érdekes hogy kimarad. meglepett smiley

válasz erre

rDAVE

5 éve, 2 hónapja és 8 napja

Gólem írta:
Fingom nincs ki ez, szóval nekem nem fog hiányozni. röhögő smiley
Nem baj, hogy nem ismered, de nagy butaság ilyet bekommentelni egy vikinges játék alá. Tudod, az adott kultúra tisztelete, meg ilyenek... röhögő smiley Amellett, hogy legendás alak, még széles körben is ismert a Vikingek sorozat miatt.

válasz erre

Gólem

5 éve, 2 hónapja és 8 napja

Fingom nincs ki ez, szóval nekem nem fog hiányozni. röhögő smiley

válasz erre
Assassin's Creed Valhalla
10.490 Ft-tól
kövesd a játékot!
 
Minden hír, videó és cikk
gamescom 2020
legutóbbi hozzászólások