Noha hivatalos bejelentésünk továbbra sincs, mégis érkezett valami, aminek alapján már 99,9 százalékos bizonyossággal kijelenthetjük: hamarosan bejelentésre kerül a Call of Duty: Black Ops 3.
Hogy honnan ez a nagy bizonyosság? Egy friss teaser trailer által, amelyet tegnap este a Treyarch hozott nyilvánosságra, és azon túl, hogy feltűnik benne egy nagy római hármas, az igencsak beszédes Back in Black címet kapta a keresztségben, sőt mi több, egy ismert alak, Alex Mason neve is felbukkan benne.
Ha mindez nem lenne elég, az Activision blogján már konkrétan megnevezték, hogy a Treyarch a Call of Duty: Black Ops 3-on dolgozik idestova már harmadik esztendeje, a játék hivatalos bejelentésére és bemutatójára pedig április 26-án kerülhet majd sor.