A Lenovo bemutatta új IdeaCentre K320 asztali PC-jét

2010. január 06.
2.1801
Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
RED profilja, adatai
RED
A patinás hírnevű Lenovo a napokban bejelentette, hogy újabb taggal bővítette ki az asztali számítógépeinek termékpalettáját.

Az újonnan bejelentett PC a gyártó IdeaCentre K szériájának legújabb tagja, az üzletek kínálatában pedig Lenovo IdeaCentre K320 típusjelzéssel fog felbukkanni. A gyártó elmondása szerint az új asztali géppel kifejezetten a játékos felhasználókat célozza meg, amit már az újdonság konfigurációja is alátámaszt, ugyanis a rendszer alapját az Intel Core i7-es processzorok alkotják, amik mellé persze DDR3 rendszermemória támogatás is párosul.

Az új Lenovo IdeaCentre K320-at a cég a fent említett Intel Lynnfield alapú Core i7 központi feldolgozók különböző változataival kínálja, a DDR3-as memóriarendszer pedig maximális kiépítésben 8GB RAM-al van feltöltve. A grafikus gyorsítók kínálatában megtalálható az Advanced Micro Devices legújabb 2GB-os ATI Radeon HD 5970-es videokártyája, az adattárolók választékában pedig szerepel a két darab 1TB-os hagyományos merevlemez, a DVD Super Multi és a Blu-ray optikai meghajtó is. A felszereltségből természetesen nem hiányzik a beépített 10/100-as Ethernet vezérlő és a hangkártya sem, de a gép konfigurációját tovább gazdagítja még egy TV tuner kártya, egy WiFi modul, valamint a cég Bright Vision technológiája, ami lehetővé teszi, hogy a kijelző fényereje automatikusan változzon a környezet fényviszonyának megfelelően.

A számítógépet a Microsoft legújabb Windows 7 operációs rendszerének Home Basic vagy Home Premium változatával szállítja a Lenovo. A Lenovo IdeaCentre K320 várhatóan a következő hónaptól lesz megrendelhető a gyártó honlapján 600$-os indulóáron.
1 hozzászólás

richie8

12 éve, 9 hónapja és 24 napja

600$ egy i7-ért, max 8GB RAM-ért és 5970-es grafikus gyorsítóért? Nevetséges ár, tekintve hogy wifi-s és tv tuner kártyát is tartalmazhat. És a gépház sem utolsó.

válasz erre
 
legutóbbi hozzászólások
 
marco profiljaBotyi profiljaiPet profilja