Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Érdekes hírek láttak napvilágot a Halo-sorozat kapcsán, a Microsoft legfrissebb közleménye szerint ugyanis a műsor nagy valószínűséggel a Showtime nevű amerikai kábelcsatornán is látható lesz. A Steven Spielberg közreműködésével készülő televíziós sorozat egy önálló, teljes értékű show lesz, nem pedig "helykitöltő" két Halo játék megjelenése között - derül ki a Microsoft közleményéből.
A redmondi cég a múlt héten leplezte le az Xbox Originals júniusban induló műsorait, a Halo-sorozat kábeltelevíziós vetítéséről azonban most hallunk először. A Microsoft azt szeretné elérni, hogy a Halo epizódjai elsőként a Showtime-on, utána pedig – interaktív részekkel kiegészítve – az Xbox Originals kínálatában jelenjenek meg.
vendeg
12 éve, 1 hónapja és 3 heteMár alig várom. Biztos jó lesz!
kpal
12 éve, 1 hónapja és 3 heteÉs itthon látható lesz. 😮
zender
12 éve, 1 hónapja és 3 heteMindenhol lesz csak nálunk nem…😄
zolika1994
12 éve, 1 hónapja és 3 heteTeljesen mindegy hol lesz, csak valaki csináljon hozzá feliratot! 🙂
totyak
12 éve, 1 hónapja és 3 heteVajon azoknak is érdekes lesz a sorozat, akik nem ismerik a játék történetét?