Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Már korábban is hallhattunk híreket azzal kapcsolatban - hivatalos forrásból is -, hogy a Square Enix a Final Fantasy huszonötödik évfordulójára megtartott ünnepség keretein belül kívánja bejelenteni a franchise egyik legújabb tagját. A helyzet az, hogy a leleplezésre váró cím sajnos nem a Final Fantasy XIV lesz, amivel egy kicsit talán ismét újabb - esetlegesen még pozitívabb - irányba mozdulhatna el a népszerű JRPG-sorozat, hanem a már egy mellékszálat - vagy inkább folytatást - megélt Final Fantasy XIII egy újabb darabját vizionálhatjuk a kérdőjeles bemutató mögé.
A Famitsu magazinnak minderről Yoshinori Kitase számolt be, aki az alkotás producereként első kézből származó információkkal tudott szolgálni a sorozattal kapcsolatban.
A korábbi terveknek megfelelően az új Final Fantasy cím – ami vagy az XIII-3 lesz vagy a Versus XIII-hez fog kapcsolódni – napra pontosan szeptember 1-jén fog bemutatkozni a nagyközönség előtt, tehát egészen pontosan egy hónap múlva biztosan jelentkezni fogunk a nagy leleplezéssel kapcsolatban. Ti is várjátok a pillanatot?
vendeg
13 éve, 6 hónapja és 1 heteJesszus még egy FF!😮
vendeg
13 éve, 6 hónapja és 1 heteAzaz, kicsit már uncsi!
shade
13 éve, 6 hónapja és 1 heteHát, egy gyakorlatilag olyan mint egy sorozat, a sztory miatt megy, szóval kitudja, lehet, hogy lesz ebből 30 rész is.
vendeg
13 éve, 6 hónapja és 1 heteCsak nem! 😮