A PowerColor bejelentette Red Dragon RX Vega 56 grafikus kártyáját

2018. március 23.
5.6861
Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Maniac profilja, adatai
Maniac
Újabb Vega VGA-ról rántotta le a leplet a PowerColor csapata, akik bemutatták a Red Dragon RX Vega 56-os grafikus vezérlőt, mely a korábban bemutatott Red Devil egyfajta butított - ezért vélhetően olcsóbb - változata lesz.
 

A 8GB V-RAM-mal szerelt, három ventilátorral ellátott kártya nem lett agyonhajtva, ezáltal 1471 MHz-es alap órajeléhez mérten 1478 MHz-re képes boost mellett, de van benne Silent mód is, aminek részeként csökkenthetjük az órajelet, ezáltal szinte észrevétlen működés vár ránk.

A PowerColor Red Dragon RX Vega 56 várhatóan még a jövő héten felkerül a boltok polcaira, de hogy pontosan milyen árkategóriában, az nem tisztázott, ellenben biztosan a Red Devilnél olcsóbban.
2 hozzászólás

Gólem

7 éve, 10 hónapja és 15 napja

Ezek az "ismeretlen" gyártók egyébként jóval olcsóbbak mint a nagyok? Megéri ilyenbe invesztálni inkább?

válasz erre

Vidoros

7 éve, 10 hónapja és 16 napja

Pedig az ár nagyon érdekelne...

válasz erre
 
legutóbbi hozzászólások
 
marco profilja