A Playground Games-hez csatlakozott a Dead Island 2 egykori vezető animátora

2020. április 30.
6.9081
Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Maniac profilja, adatai
Maniac
Újabb tehetséget sikerült maga mellé állítania a Microsoft kötelékéhez tartozó Playground Games csapatának, miután kiderült, hogy csatlakozott a brigádhoz Simon Bean, aki korábban a Dumbaster Studios sorait erősítette.
 

Aki esetleg nem tudná, ez a csapat dolgozik jelenleg is a Dead Island 2-n, és bár azt nem tudni, hogy a veterán animátor miért távozott régi helyéről, de most egy lényegesen nagyobb kaliberű, több mint 200 fős csapat berkein belül teljesíthet szolgálatot - változatlan pozícióban.

A Playground Games nevét egyébiránt a legtöbben a Forza Horizon 4-gyel azonosítják egy ideje, de ne feledjük el, hogy a csapat most már évek óta dolgozik egy bejelentés előtt álló videojátékon, ami állítólag egy szerepjáték lesz, melytől sokan a Fable-sorozat folytatását remélik.

3 hozzászólás

totyak

5 éve, 7 hónapja és 10 napja

Bárcsak Fable lenne. Mondjuk kissé félek, hogy ez már nem az a Fable lesz, mint amit az eredeti brigád megálmodott.

válasz erre

Patrik94

5 éve, 7 hónapja és 10 napja

Oké. mosolygó smiley

válasz erre

Mordorer

5 éve, 7 hónapja és 10 napja

Akkor még messzebb csúszott a Dead Island 2! röhögő smiley

válasz erre
 
legutóbbi hozzászólások
 
marco profiljaManiac profilja