8 percnyi gameplay a Gran Turismo Sport egyjátékos módjából

2017. július 29.
4.3301
Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Maniac profilja, adatai
Maniac
A Sony és a Polyphony Digital egy újabb gameplay videóval örvendeztette meg a Gran Turismo Sport rajongóit, méghozzá 8 percnyi, egyenesen az egyjátékos módból kivágott felvételekkel.

A videó érdekessége, hogy korábban még soha nem látott pillanatokat vehetünk szemügyre az alkotásból, ezáltal egy teljesen új pálya mellett megmutatkozik néhány küldetés, sőt a menüben is kolbászolhatunk egy kicsit a teljes összkép érdekében.

A Gran Turismo Sport érkezését még mindig október 18-án várjuk Európában, méghozzá kizárólag PS4-re, természetesen az elmaradhatatlan PS4 Pro támogatással.

Nézd nagyban ezt a videót!



Gran Turismo Sport rajongóit, méghozzá 8 percnyi, egyenesen az egyjátékos módból kivágott felvételekkel.'>
3 hozzászólás

muki

8 éve, 5 hónapja és 27 napja

Bírnám Xboxon is.

válasz erre

totyak

8 éve, 5 hónapja és 27 napja

A videó felét a menüben töltik. Illetve én jobban szeretem, ha látom az autót kívülről a versenyen, nem csak az utat, vagy az autó belsejét.

válasz erre

Tommy

8 éve, 5 hónapja és 27 napja

Hű de állat, hozza a szokásos GT feelinget!

válasz erre
Gran Turismo Sport
10.789 Ft-tól
kövesd a játékot!
 
legutóbbi hozzászólások