te ádámbácsi hányas szintűvagy??#kover# #kover_vege##kover# #kover_vege##dolt# #dolt_vege##alahuz# #alahuz_vege#:)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Jah ez a farmerama naon kiraly én már 37 vok:D:cool::p#kover# #kover_vege##dolt# #dolt_vege##alahuz# #alahuz_vege#
Lászlógazda bejelőltelek:D:)
nagyon fa*** a játék:d;)
még két szomszédot várok:D :D
hello 36-os szintű vagyok és szomszédot keresek csak 50-es szint fölött a nevem: davedka003 :cool::D
Farmerama: A szédült szántó és az új szintek
te ádámbácsi hányas szintűvagy??#kover# #kover_vege##kover# #kover_vege##dolt# #dolt_vege##alahuz# #alahuz_vege#:)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Farmerama: Már több mint kétmillió felhasználója van a játéknak
Jah ez a farmerama naon kiraly én már 37 vok:D:cool::p#kover# #kover_vege##dolt# #dolt_vege##alahuz# #alahuz_vege#
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Farmerama: A szédült szántó és az új szintek
Lászlógazda bejelőltelek:D:)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Farmerama: A szédült szántó és az új szintek
nagyon fa*** a játék:d;)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Farmerama: A szédült szántó és az új szintek
még két szomszédot várok:D :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Farmerama: A szédült szántó és az új szintek
hello 36-os szintű vagyok és szomszédot keresek csak 50-es szint fölött a nevem: davedka003 :cool::D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!