Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Vészesen közeleg felénk a Senua's Saga: Hellblade II megjelenése, és ennek apropójából a Ninja Theory lassacskán az apróbb részleteket is megosztja a rajongókkal, így most például kiderült, hogy egy kedvenc játékmód is visszatér az új epizóddal. Az első részben ugyanis annak idején nagyon szerették a rajongók, hogy szabadon fotózhatták karakterüket, így rengeteg művészi és természetesen humoros alkotás született, ez a fotó mód pedig a készítők tervei szerint a második részben is visszatér majd, sőt mi több: alaposan tovább is fejlesztették azt.
A Ninja Theory hivatalos közleménye mellett a Twitterre rögtön fel is került néhány képkocka, amit a játékból vágtak ki, és érdemes rácsodálkozni egy kicsit a látottakra, hiszen egészen elképesztő látványvilágot prezentálnak nekünk.
Photo mode returns in Senua's Saga: Hellblade II. Here are some shots we took purely using photo mode in-game this week. pic.twitter.com/zd6P3829Tk
— Ninja Theory (@NinjaTheory) March 15, 2024
zender
1 éve, 10 hónapja és 23 órájaA játékvilág legértelmetlenebb dolgának tartom. 😄
muki
1 éve, 10 hónapja és 21 órájaEz aztán a feature baaaazd. xD