Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Ninja, korunk egyik legmegosztóbb tartalomgyártója elég keményen kiakadt a Fortnite-ra és annak közönségére, ami azért igazán pikáns, mert ennek a két tényezőnek köszönheti sikerét a neves streamer. Emberünk ugyanis kikelve patáliázott, miszerint "gyűlöli ezt a kib*szott játékot", majd heves hangnemben kérdőre vonta, hogy miért nem veszik ki a fejlesztők a heavy sniper fegyvereket a Fortnite battle royale-jából. Állítása szerint két fegyvernek nem szabadott volna sosem visszatérnie, egyrészt az említett heavy snipernek, valamint a minigunnak.
Nem ez az első alkalom, hogy így beszél Ninja a játékról, időről időre kihisztizi magát, azonban nem feltétlenül jó reklám a játék egyik legnevesebb ikonjától, hogy ilyen szinten szapulja az alkotást. Íme a teljes kiakadása:
rdave
6 éve, 1 hónapja és 4 heteNaon izgalmas, de mindenki mondott már ilyet multis játékokról, ha felb.szta, csak ők nem keresnek milliókat vele.
mordorer
6 éve, 1 hónapja és 4 heteMilyen rohadt hálátlan patkány ez bazdmeg!
muki
6 éve, 1 hónapja és 4 heteSzarházi ingyenélő genny.
patrik94
6 éve, 1 hónapja és 3 heteFingom nem volt ki ez, de most már látom ebből a játékból szedte meg magát. Szép bazd…