Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Átlépte a bűvös félszáz millió dolláros bevétel a The Witcher 3 a Steamen, ugyanis a CD Projekt Red a Twitterén jelentette be, hogy 2018.október 1-je óta már 50 millió dollárt kerestek a Valve platormján a játékkal. Ez főként azért fontos, mert ezzel átlép a játék egy újfajta bevételi részesedéskategóriába. Tudni illik, hogy alapjáraton 70%-ot kap a játék kiadója a bevételekből, a többi a Valve-nek megy, ám 10 millió dolláros bevétel felett ez módosul 75%-ra, 50 milliónál pedig 80%-ra.
Ezáltal még több bevételhez juthat a lengyel csapat, ami a további alkotásaik minőségére óriási kihatással lehet, úgyhogy lényegében kijelenthetjük, hogy mindmáig nagyon szépen tejel Ríviai Geralt harmadik kalandja a CD Projekt Red számára. Meglátjuk, hogy a Cyberpunk 2077 is hasonló sikereket fog-e elérni.
The accumulated revenue from sales of The Witcher 3 on @Steam platform for the period of time between October 1st 2018 and today has exceeded 50M USD. As a result, we are now getting 80% on any subsequent sales of TW3 on Steam.
Thank you all for your support! pic.twitter.com/JgNgrrI5h0? CD PROJEKT IR (@CDPROJEKTRED_IR) February 20, 2020
patrik94
5 éve, 10 hónapja és 4 heteEnnyit a nagy Epices okosságról! xD
vape
5 éve, 10 hónapja és 4 heteBrutál. 😮
totyak
5 éve, 10 hónapja és 4 heteLehet, hogy sokan csúnyán néznek majd rám, játszogatok a játékkal, de nekem valahogy nem jön be. Még mindig nagyon jól néz ki, érdekes a világa, de nem köt le, ez van.
petrovicsz
5 éve, 10 hónapja és 4 heteAz nem egy rossz bevétel! 😮