Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Sokunk szeretett bele élete során olyan játékszériába, ami mára vagy megszűnt, vagy már nem olyan mint régen, fiatalabb korunkban, és habár a Halo már évek óta nem a Bungie kezében van, mégis fájdalmas tény, hogy bezárják a játékkal kapcsolatos régi fórumokat. Az új Destiny 2 patch elhozatala mellett Június 28-án, hazai idő szerint 20:00-kor történik meg a leállítás, Roger Wolfson, a Bungie egyik alkalmazottja azt tanácsolta a fórum egykori felhasználóinak, hogy mentse le mindenki a számára kedves posztokat amíg még lehet.
Habár a fórum már jó ideje csak olvasható volt, posztolni nem lehetett, ez akkor is egy nehéz idő lesz az egykori felhasználóknak. Szerencsére a Halo a mai napig életben van a 343 Industries-nek köszönhetően, de a Bungie-féle korszaknak mindig is meg lesz a maga romantikája, amit csak azok érthetnek meg, akik átélték akkoriban a Halo játékok által nyújtott élményt.
muki
8 éve, 16 órája és 53 perceValaha az egyik kedvenc játékom volt, nosztalgikusan belegondolva imádtam, de egyszer mindennek vége szakad.
ronalddo
8 éve, 16 órája és 51 perceA miértet nem értem. Nem fér el a neten vagy mi? 😄
fighterlaci
8 éve, 12 órája és 46 perceTeljesen értelmetlen lépés. Nincs havi 5 dollár a szerverre? 😮
mordorer
8 éve, 7 órája és 19 perceCsak gratulálni tudok nekik. Az ilyeneket mindig meg kéne őrizni.
tommy
7 éve, 12 hónapja és 4 napjaNem értem az okot egyáltalán.
warriorautobot
7 éve, 12 hónapja és 4 napjaEgyszer minden véget ér.