Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
A Capcom a San Diego Comic Con részeként úgy határozott, hogy megmutat a rajongóknak egy friss gameplay felvételt a Monster Hunter World-ről, amely egy rövid prezentáció lett, a középpontjában a játék brutális fegyvereivel. Merthogy a korábbi Monster Hunter-játékokhoz hasonlóan az első PC-re, PS4-re és Xbox One-ra érkező alkotásban is embernagyságú pengékkel, illetve kardokkal szállhatunk majd szembe a gigantikus szörnyekkel és dinoszauruszokkal, és bár 2017-ben egy cseppet ciki, hogy a pengék nem valós időben sebeznek, de most az egyszer elnézzük még ezt a Capcom-nak.
A Monster Hunter World-ben egyébiránt 14 különféle fegyver közül válogathatunk majd harcosunk számára, melyeket fejleszthetünk és különféle kiegészítőkkel vértezhetünk fel a nagyobb hatás érdekében. Íme, nézzetek meg belőle egy kis gameplay felvételt:
muki
8 éve, 6 hónapja és 6 órájaMekkora cucc van a hátán bameg 😄
ronalddo
8 éve, 6 hónapja és 6 órájaLátványos gameplay!
hentes
8 éve, 6 hónapja és 4 órájaKomoly kaszabolást lehet majd rendezni. 🙂
totyak
8 éve, 6 hónapja és 2 órájaTechnikailag nem a legütősebb játék, de elég jól néz ki. Sokszor látszik úgy, mint ha melléütne a dínónak, mégis sebzik.