Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Little Witch Academia: Magic of Time and the Seven Wonders címmel a Bandai Namco egy újabb PS4-exkluzív szerepjátékot jelentett be a rajongók számára, amely a hasonló címmel ismert, Japánban igazán népszerű anime alapján készülődik. Az alkotást a Studio Trigger fejleszti, keleten még az idén megjelenhet, és bár azt még nem tudjuk, hogy a nyugati rajongók megkaphatják-e majd, de azt viszont igen, hogy a sorozat összes ikonikus szereplője megtalálható lesz benne, így az anime főszereplője, Akko is.
Az alkotást egyébiránt 3D-s cel-shaded grafikával álmodták meg az alkotók, méghozzá taktikás és egyedi játékmenettel, illetve egy az animére hajazó sztorival, amely a Luna Nova Magical Academy nevű, fiatal boszorkányokat képző iskolában játszódik majd.
A történetben Akko és barátai felett vehetjük át az irányítást, akik egy tanáruk társaságában azért küzdenek, hogy visszaállítsák a világon a mágikus egyensúlyt, hogy a mágia ne tűnhessen el a Földről.
tommy
8 éve, 7 hónapja és 3 heteEz nagyon „japán” már nekem.
rdave
8 éve, 7 hónapja és 3 heteNem szeretem az ilyen játékokat, de az anime első része rohadtul tetszett, szóval lehet megpróbálkozok vele, ha kiadják itt is.
ryuthestar
8 éve, 7 hónapja és 3 heteElőször megörültem, de aztán megláttam a gameplayt….Indie szint, nem kell.
totyak
8 éve, 7 hónapja és 3 heteAz animét sem ismerem, de szerintem nem is az én világom. Meg aztán szviccsem sincs.
rdave
8 éve, 7 hónapja és 3 hetePS4 exkluzív.
totyak
8 éve, 7 hónapja és 3 heteAkkor meg pláne 😄 Switch hírt olvasgattam előtte és a fejemben maradt a konzol 😄 De a lényegen mit sem változtat, sajna egyik konzol sincs a birtokomban.