Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
A DICE és az EA legfrissebb hírei szerint egy igencsak tartalmas frissítés és javítás érkezik ma a Star Wars: Battlefront-hoz, amely nem csak egyszerű hibákat orvosol, hanem rengeteg új tartalommal is kecsegtet számunkra. Ennek megfelelően a patch 4,4 GB méretűre hízott, és a korábban megjelent Battle of Jakku DLC teljes felhozatala mellett - amit így már nem kell majd külön letöltenie senkinek sem - a Twilight on Hoth névre keresztelt új pályával és egy új survival küldetéssel is kibővíti az alapokat.
Az új pálya egyébiránt a Walker Assault, a Supremacy, a Turning Point, a Blast, a Fighter Squadron, a Drop Zone és a Heroes vs. Villains játékmódokban egyaránt elérhető lesz, de ezen túlmenően módosítottak a készítők a fegyverek erején, egységesen kikapcsolhatóvá tették a zenét és még egy sor egyéb lehetőséget is megváltoztattak, egyszóval érdemes lesz telepíteni. Pláne, mert ingyenes is!
kpal
10 éve, 3 hónapja és 3 heteelég vaskos 😮
muki
10 éve, 3 hónapja és 3 heteNem rossz, EA néha meglep. 🙂
tommy
10 éve, 3 hónapja és 3 heteÉn ezért biztos nem állnék neki újra…
drift3r91
10 éve, 3 hónapja és 3 heteMiaz hogy érdemes letölteni? Addig el sem tudod inditani az adott játékot amig fel nem patcheled. Van kivétel?
rdave
10 éve, 3 hónapja és 3 heteLátod, ezért is érdemes.
totyak
10 éve, 3 hónapja és 3 heteRégen erre a méretre azt mondtam volna, hogy sok, manapság már meg sem rebben a szemem.