Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
A Rock Band 4 számtalan újítással szeretné visszaadni az egykoron népszerű sorozatnak az évek során elveszített renoméját, amelyek közül az egyik legjobb és legkülönlegesebb újdonság a freestyle gitárszólók megjelenése lesz. Ezzel a Harmonix szeretne helyenként minden eddiginél több kreatív szabadságot adni a játékosoknak, hiszen lényegében bizonyos dalok szólóit ők építhetik fel maguknak, méghozzá teljesen szabadon.
Hogy miként működik ez a gyakorlatban? Ezt az alábbi trailer hivatott bemutatni számunkra. Megjelenés október 6-án PS4-re és Xbox One-ra is.
rdave
10 éve, 5 hónapja és 2 heteHát én ettől nem lettem sokkal okosabb. A szabadon felépítés azt a pár kis gombot jelenit a műanyag gitáron? Még jó, hogy idézőjelbe rakták a freestyle-t. 😄😄
totyak
10 éve, 5 hónapja és 2 heteNem győzött meg ez a része sem a sorozatnak, hogy gitár hős akarok lenni 😄