Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Váratlan bejelentéssel szolgált nemrégiben Micah Whipple, avagy ismertebb nevén Bashiok, aki 12 év után úgy döntött, hogy lemondd a Blizzard közösségi menedzseri posztjáról. Aki játszott már életében Blizzard-játékkal, esetleg aktív volt a Battle.net fórumain, az bizonyára belebotlott már Bashiok nevébe, aki 2003 óta - akkor még Drysc név alatt - a közösség építésén túl mindig hasznos segítséget nyújtott a bajba jutott játékosok számára.
Bashiok egyébiránt különösebb indokot nem fűzött távozásához, mindössze újabb élményekre és kihívásokra vágyik, amit már csak egy újabb munkahelyen érhet el.
kpal
10 éve, 10 hónapja és 3 heteszereti a változatos melót , neki könnyen nyílnak ajtók ,sőt mindenkinek aki ennyire elismert és sokat tett .
supermanvsbatman
10 éve, 10 hónapja és 3 hetekell változás neki is
totyak
10 éve, 10 hónapja és 3 heteÚjabb kihívásokra, szokásos duma. Milyen jó, hogy ezek csak így váltogathatják a melót, amikor akarják.