Patch úgy gondolta saját animációs sorozatot indít, melyre a KickStarter-en próbált pénzt gyűjteni.
A Nintendo nem szokott gátat szabni a fan-made termékeknek, ám Patch jelen esetben 24,000 dollárt akart összeszedni úgy hogy a jogokat nem kapta meg.
A Kickstarter kampány oldala mostanra arról tanúskodik, hogy a projektet törölték és indoklásnak a szellemi tulajdon sértése van feltüntetve, ami érdekes, hiszen Patch állítása szerint saját maga törölte a projektet és a Nintendo meg se kereste ilyennel.
A törlés hátterében az állt, hogy még a hét elején közzétett egy kérdőívet melyben megkérdezte a rajongókat, hogy helyes-e az ha olyan IP-t használ fel amihez neki nincs meg a joga. A válasz természetesen az volt, hogy nem helyes és a kampány lezárása mellett döntöttek.
totyak
10 éve, 6 hónapja és 3 napjaLehet, hogy meg kellett volna csak kérdezni a Nintendo-t és simán rábólintanak. Egy próbát mindenesetre megért volna.
tommy
10 éve, 6 hónapja és 3 napjaHát így járt. Nem mindenkinek jön össze a tarhálás.
marduk
10 éve, 6 hónapja és 3 napjaKár, pedig jó lett volna. 🙁
teglasdavid
10 éve, 6 hónapja és 3 napjaJó lett volna.
supermanvsbatman
10 éve, 6 hónapja és 3 napjaDekár 🙁