Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Az Evolution Studios néhány friss gameplay felvétel társaságában bejelentette, hogy a tervek szerint még a mai nap során elérhetővé teszik a rajongók számára a Driveclub japán pályákat szállító DLC csomagját. Az ingyenes bővítmény a tervek szerint öt vadonatúj, az említett keleti szigetországra koncentráló új helyszínt ad hozzá az alapokhoz, de egy újabb autó érkezéséről is hallhattunk már korábban.
Januárban egyébiránt lesz még letölthető tartalom a játékhoz, így a tervek szerint január 27-e és január 29-e között számíthatunk az Apex Expansion Pack érkezésére, amelyben többek között a McLaren 650S is szerepet kap.
//www.youtube.com/v/oLtDwd-4al0?rel=0//www.youtube.com/v/oLtDwd-4al0?rel=0
//www.youtube.com/v/GGBRWf0Hef4?rel=0//www.youtube.com/v/GGBRWf0Hef4?rel=0
kpal
10 éve, 12 hónapja és 4 napjaezek a palyak kellenek , japan alap.
kpal
10 éve, 12 hónapja és 4 napja2x xd
totyak
10 éve, 12 hónapja és 3 napjaValószínűleg én nem fizetnék érte, de így, hogy ingyenes, kár lenne bárkinek is kihagyni, akinek megvan a játék.