Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Az okosórák piaca tavaly kezdett óriási lendületet venni, sokan pedig az idei évet célozták meg új termékükkel, ebben a körben pedig az Alcatel OneTouch is helyet foglal és hamarosan be is mutatja saját megoldását. A bemutatásra sok társukhoz hasonlóan a CES 2015 tűnt számukra is a legjobb lehetőségnek, a saját okosórájukhoz pedig állítólag okos árat is szabnak majd meg, ami sokak számára vonzó lehet. Néhány renderelt kép alapján azt is tudni lehet, hogy ők is a hagyományos órák kialakítását vették alapul, illetve a szíjak között is lesz anyagbéli és minőségi eltérés.
Az óra belső specifikációjáról még semmit sem tudni, de szinte biztos, hogy a Google által fejlesztett Android Wear fut majd rajta, ami igencsak sok lehetőséget kínál a tulajdonosoknak. Az óra sikerét valószínűleg az a bizonyos okos árcédula határozza majd meg, hiszen egy viszonylag ismert névként egy nagyon jó árral sok vásárlót szerezhetnek maguknak.
kpal
11 éve, 1 hete és 6 napjaOkos óra okos árral , az igen ritka .
zender
11 éve, 1 hete és 6 napjaMire hozzánk ér úgyis 50 ezer lesz…😄
5t3v3nk3
11 éve, 1 hete és 6 napjaés mennyi kb az az okos ár??? 😄
c64fun
11 éve, 1 hete és 6 napjaAz árra én is kíváncsi lennék, 15-150 ezer között mozognak ezek a kütyük. Bár nem igazán látom értelmét, lehet hogy ha ennél (a 15-nél😄) olcsóbb, vennék egyet már csak kipróbálni is…🙂
totyak
11 éve, 1 hete és 5 napjaAzt hittem kiderül az ára is. Mindenesetre abban biztos vagyok, hogy annyira nem lesz okos ár, hogy engem egy kicsit is érdekeljen. Ha órát veszek, márkás svájci óra lesz, nem ilyenek.