Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
A gamescom 2013 keretein belül idén is megrendezik a GDC Europe-ot, ahol legfrissebb híreink szerint nem csak a PlayStation 4 technológiai hátteréről tudhatunk meg többet, hanem a Ubisoft is lerántja a leplet egy új projektjéről. A Child of Light címre hallgató videojátékról konkrét részleteink egyelőre még nincsenek, de azt már tudjuk, hogy a Far Cry 3 kreatív igazgatója, Patrick Plourde áll a háttérben.
Patrick szerint a Child of Light keretein belül azt szeretné majd bemutatni a Ubisoft, hogy miként lehet tripla-A kategóriás címet készíteni egy kis csapattal és alacsony költségvetésből. Kíváncsian várjuk az első részleteket!
vendeg
12 éve, 6 hónapja és 4 heteSokan megcsinálták előttük…😄
Rengeteg AAA minőségű indie projekt van…
vendeg
12 éve, 6 hónapja és 4 heteÚj projekt: AC nőkkel, AC melegekkel, AC állatokkal…😄
Kéne valami igazán érdekes játék, remélem tényleg valami jó cuccosról rántják le a lepelt…😉
totyak
12 éve, 5 hónapja és 6 napjaTalán köze lesz a játéknak a Child of Eden-hez? Bár, ott csak kiadóként működött közre az Ubi.