Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
A múltban több ízben is hallhattunk már a Sega részéről arról, hogy mennyire szeretnék, ha konzolokra is megjelenhetnének a Total War-sorozat aktuális epizódjai, de a kurrens generáció gyenge hardverei miatt erre korábban nem kerülhetett sor. A Sega legfrissebb információi alapján - amit az MCV magazinnal osztottak meg - azonban a konzolok gyenge hardvere már nem igen szabhat határt a jövőben ennek, a PlayStation 4 és az Xbox One ugyanis elég erősek ahhoz, hogy megbirkózzanak bármelyik stratégiájukkal.
Jó hír, hogy a Sega szerint nem csak a Total War-sorozat, hanem teljes stratégia-felhozataluk is portolásra kerülhet a jövőben, így olyan címekről van szó, mint a Company of Heroes vagy a Football Manager szériák későbbi epizódjai.
csirkee
12 éve, 6 hónapja és 4 heteNa ez jó hír 🙂
vendeg
12 éve, 6 hónapja és 4 heteEl kezdődik a teljes konzol forradalom! 🙂
vendeg
12 éve, 6 hónapja és 4 heteElég vicces hogy a stratégiai játékokhoz gyenge a hardver!😄
vendeg
12 éve, 6 hónapja és 4 heteIszonyat számítási kapacitás kell nekik. Grafikában pedig simán felérnek pl az fps-ekkel.
totyak
12 éve, 5 hónapja és 2 napjaMár több fejlesztőtől is olvastam, hogy a jelenlegi generációs konzolok kevésnek bizonyultak ahhoz, hogy megjelenjen rá a játékuk. Általában a megjelenítendő NPC-k okoztak mindenkinek gondot, így el is tudom képzelni, hogy a Total War-t tényleg nem bírták volna a konzolok. Ott nagyon sok karakter mozog egyszerre egy képen.