Figyelem! Ez a blog már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Ez egy blogbejegyzés, amely nem a szerkesztőség által szerkesztett tartalom. A benne foglaltak a szerző véleményét tükrözik!
Jön következő képsorozatom,2 percet megér,ha többet nem is..:)
vendeg
13 éve, 10 hónapja és 2 hete:d:d:d:d utolsón szakadtam:d:d:d
vendeg
13 éve, 10 hónapja és 2 heteJók 🙂
neurotic
13 éve, 10 hónapja és 2 heteNekem is az utolsó tetszett a legjobban 🙂)
jezzahun
13 éve, 10 hónapja és 2 heteszerintem is az a legjobb🙂