Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Meglepő bejelentéssel szolgált néhány órával ezelőtt a Square Enix csapata, akik elárulták, hogy az Android-rendszereken alapuló Ouya konzolra is leszállítják majd a jövőben a Final Fantasy franchise egyik legnépszerűbb tagját. Sőt mi több, a Square Enix hivatalos közleménye szerint a Final Fantasy III a konzol egyik kezdőcíme lesz a 2013 márciusára esedékes premier időpontjában.
A csapat már korábban elhatározta, hogy a játékot a létező összes masinára – még talán mosógépekre is – megjelentetik majd a jövőben, és úgy tűnik, hogy be is tartják ezt a fogadalmat.
A Square Enix ugyanis az Ouyás változat mellett megerősítette, hogy a játékot valamikor szintén a jövő év elején Nintendo DS-re és iPadra is megjelentetik, feltételezéseink szerint változatlan tartalommal, a masinák teljesítményéhez igazodó küllemmel.
Egy Final Fantasy III vajon elég lesz ahhoz, hogy tömegek csatlakozzanak az Ouya körül kialakuló őrülethez? A válasz minden bizonnyal a többség esetében nemleges, de érezhetően nagy felfordulást fog okozni a konzolpiacon a masina, ha megjelenik jövő márciusban.
vendeg
13 éve, 5 hónapja és 2 heteEgyre jobban tetszik ez a konzol!🙂
vendeg
13 éve, 5 hónapja és 2 heteNeeeee, pont a 3?😄😄😄😄 De miért? Már vagy 15 résznél jár vagy mennyi…
vendeg
13 éve, 5 hónapja és 2 heteSima droidos játékok lesznek rajta, ergo kijön ez majd minden másra is nem?
vendeg
13 éve, 5 hónapja és 2 heteAlakul a kis masina 🙂
vendeg
13 éve, 5 hónapja és 2 hetekomoly színt nds. azért kezdetnek jó lenne valami erősebb.
vendeg
13 éve, 5 hónapja és 2 heteA final fantasy 3nak már elég kiforrott története volt annó 1990ben a 8 bites NESen 🙂, a harcrendszere sima körökre osztott, ami tökéletes volt mobilra, megéri az árát, bár TVn inkább a Ni No Kunit játszom PS3mon vagy a XenoBladet wiin.