Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
A Namco Bandai brigádja sem várta meg a jövő hetet, lévén a mai napon megjelentették a kor alighanem egyik legbrutálisabbnak kikiáltott videojátékának, avagy a Splatterhouse-nak az E3-as trailerét, amely kiváló képsorokkal szeretné elkápráztatni a már meglévő, illetve a jövendőbeli fanatikusokat. A valamikori hasonló című előd újrafeldolgozásaként értelmezhető alkotás egy roppant brutális, vért, beleket és erőszakot nem nélkülöző darab lesz, akinek főszereplője a friss látnivaló szerint alapesetben nem is olyan durva fickó.
Rick ugyanis egy átlagos, szerelmes srác, aki nem hagyja annyiban a barátnőjével történteket, hozzájut egy maszkhoz, amit ha felvesz, kikel önmagában, méretes izmokat növeszt, és nekimegy minden szembejövő mutánsnak, akivel csak találkozik. Módszerei korántsem kíméletesek, sőt, éppen ellenkezőleg, ám ami más játéknak nem áll jól, az a Splatterhouse alapkoncepcióját adja, és egyenesen szeretni fogjuk teljes valójában. Vér, vér és még több vér, brutális körítéssel tálalva. Ezt kínálja a Splatterhouse, és az ő E3-as trailere:
mmartina
16 éve, 2 hete és 2 napjaAhogy elnézem ez inkább a férfiak játéka 🙂
Talán nem vagyok egyedül nőként, ha azt mondom, nem szeretem az ilyen játékokat 🙂
skyman
16 éve, 2 hete és 2 napjaHát igen:d EZért találták ki a Hello Kittyt és társait, hogy a nők is tudjanak mivel játszani😛😛 😎
shade
16 éve, 2 hete és 2 napjaNeem, ez nemigaz! 😄 Ismerek olyan csajt aki Sirius Samel tolja meg UT3al, meg egy másikat aki bírja a véres játékokat, köztük a Prototybet nagyon. 😄
Am a játék szerintem elvan szálva, ez a maszkos ötlen hülyén lett megvalósítva. Felveszi a maszkot és egy kigyúrt álat lesz? Szerintem elég gagyi.
mmartina
16 éve, 2 hete és 2 napjaNa! Ezt kikérem magamnak! 😄
UT az egyik kedvenc játékom, a Quakeeztem is anno… Sőt MOHAA is kedvenc…
De valahog nem fog meg a külseje sem, és a „története” sem a játéknak…
shade
16 éve, 2 hete és 2 napjaAzt el is hiszem ahogy elnézem a játékot. 😄
mmartina
16 éve, 2 hete és 2 napjaNa ugye! 😛
dorcika
16 éve, 2 hete és 18 órájaNamco Bandaiii!!! 🙂 Tök jó a grafika! 🙂