Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Érdekes kezdeményezésbe kezdett a Sony: aukciót hirdetett, amelynek keretein belül 100 darab, limitált szériás Vaio TT laptopot kíván értékesíteni. A notebookok témája pedig mi más is lehetne, mint James Bond, a leghíresebb angol kém, akinek legújabb kalandjai október 31-én kerülnek vászonra az Egyesült Királyságban, az USA-ban pedig november 14-én. A James Bond filmek jogait jelenleg a Sony Pictures birtokolja, így egyáltalán nem meglepő, hogy az anyavállalat hordozható számítógépeivel igyekszik népszerűsíteni a filmjét.
A TT szériás gépek mindegyike 2,9 fontot nyom, amelyet emberi mértékegységre átváltva nagyjából 1,3 kg-ot kapunk. A teljesítményt Intel Centrino 2-es processzor szolgáltatja, amely kiegészül 4 GB memóriával, 64 GB-os SSD háttértárral, 11,1 inch-es XBRITE LCD-vel és beépített webkamerával. A laptopokhoz ráadásként jár egy bőr alapú aktatáska is, amely megvédi a technikát a külső hatásoktól, és még egészen jól is néz ki.
A bevételből nem csak kocsmázni mennek a fejesek, hanem jótékonykodnak is, ugyanis a Sony kapcsolatban áll az 1% For The Planet nevű társasággal, amelynek az a célja, hogy minél több céget rávegyen arra, hogy az eladásaikból befolyó jövedelem 1%-át adományozzák különféle környezetvédő szervezeteknek.
vendeg
17 éve, 2 hónapja és 3 heteNem rossz kis gép. Ez is ilyen netbook cucc?
muki
17 éve, 2 hónapja és 3 heteNah ez nem rossz gép. Bár nekem eee-m van, és biztos nem cserélném le erre, de tény, hogy igen jól néz ki.
dru
17 éve, 2 hónapja és 3 heteNem, ez a Sony egyik business szériája, és olyan dolgokkal reklámozzák, hogy ultra hordozható, ultra tartós, ultra hosszú aksi időtartam stb. Tehát „kicsit” más kategória, mint az eee, és ez az árán is észrevehető🙂