Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
A közhely, hogy a FIFA és a Pro Evolution Soccer a két nagy rivális azt hiszem elsüthetetlen bármilyen megnyilatkozásban. Ellenben a FIFA egy hajszálnyival mégis mindig előbb jár a sorozatban, legalábbis népszerűségben mindenképpen. Köszönhető ez olyan apróságoknak, mint a FIFA játéknál a több nyelvű szinkron. Ellenben a minőség is egyezik? Bizonyára osztott a vélemény én pedig nem szeretnék döntő bíró lenni. Elfordulva a Pro Evolution Soccer újabb része felé, pedig aktualitásként köszönthetünk most pár képet, amelyeket te is megcsodálhatsz.
A játék még ebben az esztendőben, pontosan október 15-én érkezik el a nagyérdeműhöz és túl nagy újdonságokat nem fog eszközölni sajnos. Az olyan általános dolgok, mint a grafikai megújulás és az élethűbb szimuláció ugye eléggé klisé és ezt el is várjuk, főleg egy sorozattól. Némi mosolyt csalhat az arcunkra azonban a multiplayer mód szinte teljes megújulása és az új játékmódok. Vajmi sovány vigasz, de most inkább vigadjunk az új képeken, amelyek most a mérkőzések helyett kicsit másfelé orientálódnak.
richie8
12 éve, 5 hónapja és 2 heteGrafikailag és játékmenetileg mindigis jobb lesz a PES, a lokalizációt és a szinkront tekintve a FIFA vonultat fel újdonságot. Döntse el mindenki, melyik áll közelebb a szívéhez 🙂