A Remedy nem elégedett az FBC: Firebreak című live-service lövölde eladási eredményeivel PC-n, ennek ellenére a vállalat féléves pénzügyi jelentésének részeként Tero Virtala vezérigazgató kijelentette, hogy a Remedy bevételei 63,5 százalékkal nőttek. A lövölde technikai szempontból sikeresen indult, és az első 10 napban több mint egymillió játékos próbálta ki. A felhasználók többsége azonban Xbox Series X/S-en és PS5-ön játszott, ahol a játék az első naptól elérhető volt előfizetéses szolgáltatásokon keresztül.
A Steamen – amely a PC-s értékesítés elsődleges csatornájaként volt tervezve – a játék „elmaradt a várakozásoktól”. Virtala elismerte, kereskedelmi szempontból nem elégedettek a bevezetési fázis eladásaival, de a kereskedelmi teljesítményét nagyrészt az Xbox és a PlayStation előfizetési szolgáltatási szerződések hajtották.
Virtala kitért arra is, a játék kezdeti élménye és a küldetések felépítése miatt sokan korán kiléptek és rengeteg negatív értékelés érkezett, de ahogy jöttek a frissítések, a vélemények hangvétele egyre pozitívabbá vált.
vape
5 hónapja, 1 hete és 8 órájaJobb játékot kell csinálni, ennyi.
patrik94
5 hónapja, 6 napja és 17 órájaHát…. jobban össze kéne kapniuk magukat.
muki
5 hónapja, 6 napja és 14 órájaVan ilyen. Majd legközelebb jobban sikerül.
mobydick
5 hónapja, 6 napja és 11 órájaA frissítések majd jobbá teszik.