4 hozzászólás
  1. muki

    10 éve, 8 hónapja és 6 napja

    Biztos PC verzió van a videóban, kegyetlen jól néz ki!

  2. santonio

    10 éve, 8 hónapja és 6 napja

    Igazán várós game!

  3. warriorautobot

    10 éve, 8 hónapja és 6 napja

    Királyul fest, de azóta sajna nem érdekel hogy megtudtam hogy nincs kampánya. 🙁

  4. totyak

    10 éve, 8 hónapja és 5 napja

    A trailer ütősebbnek tűnik, mint maga a játék. sajnos sokszor találkozni ilyen esettel.