Huha ,bőségzavara lesz . 🙂
Én az ilyen fejlődési szálakat annyira nem bírom, de ha van hát van… 🙂
Rengeteg tartalom lesz benne! Nagyon várós!
kpal
10 éve, 4 hónapja és 2 heteHuha ,bőségzavara lesz . 🙂
muki
10 éve, 4 hónapja és 2 heteÉn az ilyen fejlődési szálakat annyira nem bírom, de ha van hát van… 🙂
warriorautobot
10 éve, 4 hónapja és 2 heteRengeteg tartalom lesz benne!
Nagyon várós!