Az nem baj ha kicsit csúszik.
Tárt karokkal, lepucolt winchesterrel és sok sok szabadidővel várom! 🙂
Nagyon bejön!
mobydick
4 éve, 2 hónapja és 3 heteAz nem baj ha kicsit csúszik.
ronalddo
4 éve, 2 hónapja és 3 heteTárt karokkal, lepucolt winchesterrel és sok sok szabadidővel várom! 🙂
fighterlaci
4 éve, 2 hónapja és 3 heteNagyon bejön!