3 hozzászólás
  1. mobydick

    4 éve, 2 hónapja és 3 hete

    Az nem baj ha kicsit csúszik.

  2. ronalddo

    4 éve, 2 hónapja és 3 hete

    Tárt karokkal, lepucolt winchesterrel és sok sok szabadidővel várom! 🙂

  3. fighterlaci

    4 éve, 2 hónapja és 3 hete

    Nagyon bejön!