Már meg sem lepődöm! 😄
Jó lesz az jövőre is. 😄
Már nagyon várom!
Nem sokat csúszik, ez egy hónap. Kibírható.
Azt már fél lábon is… 🙂
petrovicsz
3 éve, 2 hete és 4 napjaMár meg sem lepődöm! 😄
fighterlaci
3 éve, 2 hete és 3 napjaJó lesz az jövőre is. 😄
patrik94
3 éve, 2 hete és 3 napjaMár nagyon várom!
vape
3 éve, 2 hete és 3 napjaNem sokat csúszik, ez egy hónap. Kibírható.
muki
3 éve, 2 hete és 3 napjaAzt már fél lábon is… 🙂