5 hozzászólás
  1. petrovicsz

    3 éve, 2 hete és 4 napja

    Már meg sem lepődöm! 😄

  2. fighterlaci

    3 éve, 2 hete és 3 napja

    Jó lesz az jövőre is. 😄

  3. patrik94

    3 éve, 2 hete és 3 napja

    Már nagyon várom!

  4. vape

    3 éve, 2 hete és 3 napja

    Nem sokat csúszik, ez egy hónap. Kibírható.

  5. muki

    3 éve, 2 hete és 3 napja

    Azt már fél lábon is… 🙂