Kellemes lesz .
Nem kapkodták el ezt a DLC-t. 😮
Egyetlen pozitívuma, hogy ingyenes. Egyébként semmit nem haladtak a IV-hez képest.
kpal
9 éve, 11 hónapja és 4 heteKellemes lesz .
muki
9 éve, 11 hónapja és 4 heteNem kapkodták el ezt a DLC-t. 😮
totyak
9 éve, 11 hónapja és 4 heteEgyetlen pozitívuma, hogy ingyenes. Egyébként semmit nem haladtak a IV-hez képest.