Nagyon pörög! 🙂
Jó lesz ez, nagyon jó! 🙂
Nincs túlbonyolítva a környezet… xD
Nekem ez nem annyira jön be.
patrik94
6 éve, 4 hónapja és 3 heteNagyon pörög! 🙂
muki
6 éve, 4 hónapja és 3 heteJó lesz ez, nagyon jó! 🙂
tommy
6 éve, 4 hónapja és 3 heteNincs túlbonyolítva a környezet… xD
zender
6 éve, 4 hónapja és 3 heteNekem ez nem annyira jön be.