Mennyire várós azta rohadt… 😄
Annyira félek hogy nem lesz jó. 🙁 Hogy olyan lesz mint a 2…. 😖
Fini 😮 🙂
Én is így vagyok. Nem volt a 2-vel semmi gond, csak nem az volt, amit vártam. Szép volt, jó volt, de minden küldetés olyan piti volt. A mafia életérzés messziről elkerülte a játékot.
muki
10 éve, 1 napja és 11 órájaMennyire várós azta rohadt… 😄
santonio
10 éve, 1 napja és 9 órájaAnnyira félek hogy nem lesz jó. 🙁 Hogy olyan lesz mint a 2…. 😖
kpal
10 éve, 1 napja és 7 órájaFini 😮 🙂
totyak
10 éve, 12 órája és 50 perceÉn is így vagyok. Nem volt a 2-vel semmi gond, csak nem az volt, amit vártam. Szép volt, jó volt, de minden küldetés olyan piti volt. A mafia életérzés messziről elkerülte a játékot.