5 hozzászólás
  1. fighterlaci

    7 éve, 5 hónapja és 4 napja

    Képen jól néz ki, de a játékban nagyon gagyi. xD

  2. patrik94

    7 éve, 5 hónapja és 4 napja

    Deszar. 😄

  3. ronalddo

    7 éve, 5 hónapja és 4 napja

    Időben. Lassan itt a tavasz. xD

  4. muki

    7 éve, 5 hónapja és 4 napja

    Hát nem bonyolították túl. xD

  5. warriorautobot

    7 éve, 5 hónapja és 3 napja

    Olyanok mint mostanában az időjárás.
    Tavasszal havazik és ezt be is tartják.