Képen jól néz ki, de a játékban nagyon gagyi. xD
Deszar. 😄
Időben. Lassan itt a tavasz. xD
Hát nem bonyolították túl. xD
Olyanok mint mostanában az időjárás. Tavasszal havazik és ezt be is tartják.
fighterlaci
7 éve, 5 hónapja és 4 napjaKépen jól néz ki, de a játékban nagyon gagyi. xD
patrik94
7 éve, 5 hónapja és 4 napjaDeszar. 😄
ronalddo
7 éve, 5 hónapja és 4 napjaIdőben. Lassan itt a tavasz. xD
muki
7 éve, 5 hónapja és 4 napjaHát nem bonyolították túl. xD
warriorautobot
7 éve, 5 hónapja és 3 napjaOlyanok mint mostanában az időjárás.
Tavasszal havazik és ezt be is tartják.